UMĚLÝ KÁMEN

Umělý kámen je označení pro betonové výrobky imitující kámen přírodní. Vyrábí se z něj obklady pro svislé stěny v interiérech i pro obložení fasád, plotů, opěrných zdí atp. Výhodou je velká variabilita nabídky a snadná dostupnost. Může tvořit imitaci břidlice, alpského kamene, lámaného kamene, cihly, cihlovky a dokonce i dřeva. Umělý kámen se také používá při restaurování sochařských a architektonických památek pro svoji dlouhou životnost.

Množstevní slevy

Pokud je vaše objednávka vetší než 20m2 nebo za více než 10.000,- Kč, zašlete nám poptávku na e-mail: obklady@obklady-viko.cz a my pro vás zpracujeme speciální objektovou nabídku se zvýhodněnou cenou!

Doprava zdarma

Doprava zdarma po celé ČR při hodnotě zboží nad 15 tisíc Kč!

Vzorek obkladu zdarma

Zašleme Vám jakýkoli vzorek obkladu dle vlastního výběru zdarma, zaplatíte pouze poštovné. U každého  obkladu v katalogu máte možnost kliknutí na položku „Vzorek zdarma“ a vyplnit objednávkový formulář. Vzorky dlažeb, rohových a doplňkových prvků obkladů nezasíláme – kontaktujte nás pro individuální domluvu. Vzorky si také můžete prohlédnout  na stojanech u našich prodejců nebo v naší podnikové vzorkovně  v Bezně u Mladé Boleslavi.