O OBCHODU

ryze česká firma vyrábějící a prodávající betonové obklady a betonový zahradní program

Již 25 let na trhu

Firma vznikla v roce 1999 z ryze českého kapitálu. Za dobu své existence jsme si na stavebním trhu vybudovali jedno z předních míst mezi výrobci a prodejci fasádních obkladových materiálů, umělého kamene a betonových dlažeb. Úspěšně dodáváme umělý kámen a cihlu, včetně příslušentví, do široké sítě stavebnin a prodejen obkladů ve všech regionech České republiky. Firma rovněž exportuje své výrobky do zahraničí.

 

ZOBRAZIT KATALOG

 

Mimo ryze náš výrobní sortiment, nabízíme exklusivně i výrobky dalších zahraničních a tuzemských výrobců, jejichž precizní betonové obklady,  dlažby, ploty a zahradní program, ucelují naši rozmanitou nabídku fasádních dekorativních prvků.  Tento sortiment doplňuje škálu obkladů VIKO v takové míře, že si v něm najde "svůj" obklad či výrobek téměř každý případný zájemce. Přijeďte si vybrat fasádní kámen či betonový plot pro Váš dům do naší maloobchodní prodejny a vzorkovny v Bezně u Mladé Boleslavi nebo navštivte jednoho z našich mnoha prodejců ve vašem regionu.

 

NAVŠTIVTE VZORKOVNU v Bezně u Ml. Boleslavi, otevřeno Po-Pá 7:00-16:00 hod.

 

OBKLADY VÁM NALEPÍME

Máte vybraný obklad a sháníte řemeslníka, který Vám ho nalepí? Už nemusíte, obklady Vám rádi odborně nalepíme. Nabízíme vše od nabídky materiálu a práce, zaměření, samotnou realizaci až po finální úklid a předání hotového díla. Přejděte na uvedený odkaz a informujte se na možnost realizace od našich vyškolených pracovníků.

www.oblozime-dum.cz

 

STAVEBNÍ DIVIZE BETONTVAR – VIKO

V roce 2008 jsme založili stavební divizi naší firmy, která se zabývá především výstavbou atriových a pasivních bungalovů EKORD v nízkoenergetickém a pasivním standardu se zaměřením na zdravé bydlení. Každý rok tak přibude několik spokojených zákazníků, kteří získali nadčasový dům navržený Ing. Marianem Grochem.

 

TECHNOLOGIE VÝROBY OBKLADŮ

Obklady a dlažby nabízené naší firmou jsou vyráběny z kvalitního vibrovaného betonu. Technologie výroby forem, umožňuje vyrobit produkt s věrným lícním povrchem, velmi realisticky kopírující povrch přírodního materiálu a zaručující nízkou opakovatelnost jednotlivých prvků. Lícní plocha obkladů a dlažeb je navíc kompaktní, což oproti přírodním materiálům snižuje špinivost a zvyšuje životnost výrobku, mimo jiné i garantovanou mrazuvzdorností. Betonová směs je probarvována ve hmotě kvalitními anorganickými pigmenty a speciálními přísadami od renomovaných evropských výrobců, což zaručuje dlouhou životnost a barevnou stálost. Všechny obklady jsou určeny pro obkládání stěn exteriéru i interiéru.

 

…BUDETE PŘÍJEMNĚ PŘEKVAPENI JAK SNADNÁ JE PRÁCE S NÁMI NABÍZENÝMI PRODUKTY A JAKÝCH EFEKTŮ S NIMI LZE DOSÁHNOUT!

 

Prozkoumejte následující důležité odkazy:

BetonTVAR-VIKO s.r.o.

ryze česká firma vyrábějící a prodávající betonové obklady. Již 25 let na trhu   Firma vzn...

Vše o nákupu

Vítejte na webu obchodu společnosti BetonTvar - Viko s.r.o.   DOSTUPNOST ZBOŽÍ Většinu zboží...

Objednání vzorku obkladu

Zašleme Vám jakýkoli vzorek obkladu dle vlastního výběru zdarma, pouze za cenu poštovného! U ...

Doprava a platba

Doprava Cena za dopravu vychází z následujícího ceníku a platí na celém území České republiky. &nb...

Obchodní podmínky

Prodávající: Betontvar-Viko s.r.o. Sídlo: Doudlebská 1046, 140 00 Praha IČ: 261 22 103 DIČ: CZ2612...

Reklamační řád

PROVOZOVATEL E-SHOPu BetonTvar-Viko s.r.o. IČ0: 261 22 103 DIČ: CZ26122103 Sídlo: Doudlebská 1046,...

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.