BETONOVÉ DLAŽBY

Betonové dlažby mohou imitovat staré, vyschlé a rozpraskané dřevo, kamennou dlažbu starých měst, oku lahodící svým nepravidelným povrchem a okrajem, pórovité travertinové povrchy s hladce řezanými plochami, odhalujícími pórovitou strukturu kamene ve formě nepravidelných skulin a dávající tak dlažbě osobité kouzlo, nebo vzhled tesaného kamene- ručně zpracovaných desek z vrstveného pískovce.

Množstevní slevy

Pokud je vaše objednávka větší než 20m2 nebo za více než 10.000,- Kč, zašlete nám poptávku na e-mail: obklady@obklady-viko.cz a my pro vás zpracujeme speciální objektovou nabídku se zvýhodněnou cenou!

Doprava zdarma

Doprava zdarma po celé ČR při hodnotě zboží nad 15 tisíc Kč!

Vzorek obkladu zdarma

Zašleme Vám jakýkoli vzorek obkladu dle vlastního výběru zdarma, zaplatíte pouze poštovné. U každého  obkladu v katalogu máte možnost kliknutí na položku „Vzorek zdarma“ a vyplnit objednávkový formulář. Vzorky dlažeb, rohových a doplňkových prvků obkladů nezasíláme – kontaktujte nás pro individuální domluvu. Vzorky si také můžete prohlédnout  na stojanech u našich  prodejců nebo v naší podnikové vzorkovně  v Bezně u Mladé Boleslavi.