Doprava a platba

Doprava

Cena za dopravu vychází z následujícího ceníku a platí na celém území České republiky.

 

Ceny dopravy se odvíjí od hodnoty objednávky dle následující tabulky:

hodnota objednávky cena dopravy
od 1 Kč - 5000 Kč 449 Kč vč. DPH
nad 5000 Kč 649 Kč vč DPH
nad 15000 Kč zdarma

 

 • Dopravu zajišťujeme přepravní společností Gebrüder Weiss, pravidelné rozvozy 5x týdně.
 • Po objednání zboží Vás budeme informovat o možném termínu dodání.
 • Pokud je zboží skladem, odesíláme standardně do 2 pracovních dnů s dodávkou následující pracovní den. U neskladových položek či většího množství jsou průměrné termíny cca 14dní.
 • Obklady jsou vždy řádně baleny v kartonových krabicích a přepravovány na EUR paletách stažených strečovou fólií. Dlažby jsou fixovány plastovou páskou a fólií a přepravovány většinou na paletě nastojato.
 • Auta dopravce mají hydraulická čela, složí Vám tedy palety na zem paletovým vozíkem. Další manipulace je v režii zákazníka.
 • Dopravce si EUR paletu vezme u menších objednávek zpět nebo vymění za vaši, pokud to situace dovoluje. V opačném případě účtujeme paletu 190,-Kč + DPH.
 • Termín dodání je možné upravit dle Vašich požadavků.
 • Dobírkovou platbu je možné učinit řidiči přepravní služby pouze v hotovosti.

 

 

Převzetí zboží

 • Při doručení prosím překontrolujte neporušenost obalů zásilky, v případě, že je zásilka jakkoliv viditelně porušená, máte právo ji nepřijmout!
 • V takovém případě tento stav neprodleně oznamte dopravci a zapište do Dodacího listu.
 • Podpisem dodacího listu stvrzujete, že dodávka Vám byla doručena v pořádku.
 • Další informace o dopravě či reklamaci jsou obsaženy v Obchodních podmínkách a Reklamačním řádu. Jakékoliv dotazy rádi zodpovíme na uvedených kontaktech.

 

 

Osobní odběr na naší provozovně

Zboží si můžete také fyzicky prohlédnout a vyzvednout v našem podniku v Bezně u Mladé Boleslavi. Všechny druhy obkladů a dlažeb jsou zde vystaveny ve vzorkovně. Rádi poskytneme veškeré informace a odborně poradíme. Platba je zde možná v hotovosti při převzetí zboží.

 

Platba

Platit můžete u nás následujícími způsoby:

 1. Platba předem převodem na účet 161489273/0300
  V tomto případě Vám zašleme zálohovou fakturu s celkovou částkou a variabilním symbolem. Zboží bude expedováno po připsání částky na účet v odsouhlaseném termínu. Ukončovací faktura Vám bude zaslána se zbožím či po dodávce e-mailem.
 2. Platba dobírkou při převzetí
  Platíte při přebírce zboží řidiči přepravní služby v hotovosti či kartou. Dobírka je zpoplatněna částkou 50,-Kč vč. DPH.
 3. Platba v hotovosti nebo kartou na prodejně
  Podniková prodejna se vzorkovnou v Bezně u Mladé Boleslavi je otevřena Po-Pá od 7:00-16:00hod.

 

U dobírek nad 50 000,- Kč včetně DPH, můžeme v některých případech požadovat platbu 50% z celkové hodnoty zakázky zálohovou fakturou předem na účet. Platba předem může být také požadována u zboží na speciální objednávku, či nestandardní výrobě na míru zákazníkovi. Tato varianta však s Vámi bude vždy konzultována předem.

Před nákupem Vám také doporučujeme seznámit se s našimi Obchodními podmínkami a Reklamačním řádem.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení