BetonTVAR-VIKO s.r.o.

ryze česká firma vyrábějící a prodávající betonové obklady

 

foto_firma_bezno

 

Firma vznikla v roce 1999 z ryze českého kapitálu. Za dobu své existence jsme si na stavebním trhu vybudovali jedno z předních míst mezi výrobci a prodejci fasádních obkladových materiálů, umělého kamene a betonových dlažeb. Úspěšně dodáváme umělý kámen a dlažby do široké sítě stavebnin a prodejen obkladů ve všech regionech České republiky. Firma rovněž exportuje své výrobky do zahraničí.

 

ZOBRAZIT KATALOG

 

Mimo ryze našeho výrobního sortimentu, nabízíme exklusivně i výrobky dalších zahraničních výrobců, jejichž precizní betonové obklady a dlažby ucelují naši rozmanitou nabídku fasádních dekorativních prvků, rozšířenou i o specilizovaný dlažební program.  Tento sortiment doplňuje škálu obkladů VIKO v takové míře, že si v něm najde "svůj" obklad téměř každý případný zájemce. Přijeďte si vybrat fasádní kámen či dlažbu pro Váš dům do naší maloobchodní prodejny a vzorkovny v Bezně u Mladé Boleslavi nebo navštivte jednoho z našich mnoha prodejců ve vašem regionu.

 

NAVŠTIVTE VZORKOVNU

 

STAVEBNÍ DIVIZE BETONTVAR – VIKO

V roce 2008 jsme založili stavební divizi naší firmy, která se zabývá především výstavbou atriových a pasivních bungalovů EKORD v nízkoenergetickém a pasivním standardu se zaměřením na zdravé bydlení. Každý rok tak přibude několik spokojených zákazníků, kteří získali nadčasový dům navržený Ing. Marianem Grochem.

 

TECHNOLOGIE VÝROBY OBKLADŮ

Obklady a dlažby nabízené naší firmou jsou vyráběny z kvalitního vibrovaného betonu. Technologie výroby forem, umožňuje vyrobit produkt s věrným lícním povrchem, velmi realisticky kopírující povrch přírodního materiálu a zaručující nízkou opakovatelnost jednotlivých prvků. Lícní plocha obkladů a dlažeb je navíc kompaktní, což oproti přírodním materiálům snižuje špinivost a zvyšuje životnost výrobku, mimo jiné i garantovanou mrazuvzdorností. Betonová směs je probarvována ve hmotě kvalitními anorganickými pigmenty a speciálními přísadami od renomovaných evropských výrobců, což zaručuje dlouhou životnost a barevnou stálost. Všechny obklady jsou určeny pro obkládání stěn exteriéru i interiéru.

 

…BUDETE PŘÍJEMNĚ PŘEKVAPENI JAK SNADNÁ JE PRÁCE S NÁMI NABÍZENÝMI PRODUKTY A JAKÝCH EFEKTŮ S NIMI LZE DOSÁHNOUT!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.