BetonTVAR-VIKO s.r.o.

ryze česká firma vyrábějící a prodávající betonové obklady

 

foto_firma_bezno

 

Firma vznikla v roce 1999 z ryze českého kapitálu. Za dobu své existence jsme si na stavebním trhu vybudovali jedno z předních míst mezi výrobci a prodejci fasádních obkladových materiálů, umělého kamene a betonových dlažeb. Úspěšně dodáváme umělý kámen a dlažby do široké sítě stavebnin a prodejen obkladů ve všech regionech České republiky. Firma rovněž exportuje své výrobky do zahraničí.

 

ZOBRAZIT KATALOG

 

Mimo ryze našeho výrobního sortimentu, nabízíme exklusivně i výrobky dalších zahraničních výrobců, jejichž precizní betonové obklady a dlažby ucelují naši rozmanitou nabídku fasádních dekorativních prvků, rozšířenou i o specilizovaný dlažební program.  Tento sortiment doplňuje škálu obkladů VIKO v takové míře, že si v něm najde "svůj" obklad téměř každý případný zájemce. Přijeďte si vybrat fasádní kámen či dlažbu pro Váš dům do naší maloobchodní prodejny a vzorkovny v Bezně u Mladé Boleslavi nebo navštivte jednoho z našich mnoha prodejců ve vašem regionu.

 

NAVŠTIVTE VZORKOVNU

 

STAVEBNÍ DIVIZE BETONTVAR – VIKO

V roce 2008 jsme založili stavební divizi naší firmy, která se zabývá především výstavbou atriových a pasivních bungalovů EKORD v nízkoenergetickém a pasivním standardu se zaměřením na zdravé bydlení. Každý rok tak přibude několik spokojených zákazníků, kteří získali nadčasový dům navržený Ing. Marianem Grochem.

 

TECHNOLOGIE VÝROBY OBKLADŮ

Obklady a dlažby nabízené naší firmou jsou vyráběny z kvalitního vibrovaného betonu. Technologie výroby forem, umožňuje vyrobit produkt s věrným lícním povrchem, velmi realisticky kopírující povrch přírodního materiálu a zaručující nízkou opakovatelnost jednotlivých prvků. Lícní plocha obkladů a dlažeb je navíc kompaktní, což oproti přírodním materiálům snižuje špinivost a zvyšuje životnost výrobku, mimo jiné i garantovanou mrazuvzdorností. Betonová směs je probarvována ve hmotě kvalitními anorganickými pigmenty a speciálními přísadami od renomovaných evropských výrobců, což zaručuje dlouhou životnost a barevnou stálost. Všechny obklady jsou určeny pro obkládání stěn exteriéru i interiéru.

 

…BUDETE PŘÍJEMNĚ PŘEKVAPENI JAK SNADNÁ JE PRÁCE S NÁMI NABÍZENÝMI PRODUKTY A JAKÝCH EFEKTŮ S NIMI LZE DOSÁHNOUT!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení