Cihla světle šedá betonový obklad

Kód: 994
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Cihla
368 Kč / 0,7 m2 304,13 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

PRODEJNÉ JEN PŘES E-SHOP A MALOOBCHODNÍ PRODEJNU V BEZNĚ!

BETONOVÉ LÍCOVÉ PÁSKY SE STRUKTUROVANÝM POVRCHEM V KLASICKÉM ČESKÉM FORMÁTU

VZOREK ZDARMA!

ODBORNÁ MONTÁŽ!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lícové cihlové pásky série CIHLA, jsou dokonalou imitací původních českých cihel v klasickém formátu 28 x 6,5 cm. Povrch těchto cihlových pásků je velmi výrazný a strukturovaný, při tloušťce obkladového pásku jen 1,5 centimetru. Hlavní předností těchto cihlových obkladů, v porovnání s klasickými lícovými cihlami, je jejich nízká pořizovací cena, malá tloušťka, autentický cihelný vzhled, jednoduchá aplikace a hlavně nízká hmotnost. Cihlovými pásky lze obložit jakýkoli povrch, včetně zateplených fasád domů. Díky nízké hmotnosti je lze aplikovat i na zateplené fasády s použitím flexibilního lepidla.
 
Obkladové pásky jsou dnes běžně užívány ve vnitřních prostorách na designové interiérové obklady stěn, tak v exteriéru jako fasádní obklady, k obložení komínů, soklů, zídek či plotů. K obkladu se vyrábí i rohové prvky. Cihlové pásky v sérii CIHLA jsou dostupné v několika barevných provedeních od červené po tmavě šedou.
 
Díky použití vysoce kvalitní betonové směsi. mají cihlové pásky velmi dlouhou životnost v řádech několika desítek let. Jsou odolné, mrazuvzdorné a stálobarevné, takže odolají i veškerým vlivům počasí. Vzhledem k výrobní technologii můžou však některé patinované odstíny být náchylné k intenzivnímu mechanickému tření např. mokrou houbou. Doporučuje se tedy běžné čištění oplachem či wapkou s pracovním tlakem do 150 barů ze vzdálenosti min. 1 metr. Betonové obklady doporučujeme v exteriéru impregnovat hydrofobní impregnací, vydrží tak dlouho čisté bez zanášení prachu do mikropórů. 
 
Rozmery_Cihla
PRODEJNÉ JEN PŘES E-SHOP A MALOOBCHODNÍ PRODEJNU V BEZNĚ!

 

ODBORNÁ MONTÁŽ - nabízíme obkladačské práce od nabídky po realizaci.

Doplňkové parametry

Kategorie: KATALOG BETONOVÝCH OBKLADŮ
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 14.3 kg
Rozměry: 285 x 65 mm
Rozměry roh / vnitřní: 275 x 130 x 65 mm
Rozměrová tolerance: +/-10 mm
Tloušťka: 10-15 mm
? Hmotnost: 20 kg / m2
? Balení: 0,7 m2 / krabice / 32 ks
? Balení roh: 14ks / krabice
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.