BetonTvar-Viko s.r.o.

ryze česká firma vyrábějící a prodávající betonové obklady a betonový zahradní program

 

 

Firma vznikla v roce 1999 z ryze českého kapitálu. Za dobu své existence si na stavebním trhu vybudovala jedno z předních míst mezi výrobci a prodejci fasádních obkladových materiálů, umělého kamene a betonových dlažeb. Již téměř 25 let dodává umělý kámen a dlažby do široké sítě stavebnin a prodejen obkladů ve všech regionech České republiky. Firma rovněž exportuje své výrobky do zahraničí.

 

ZOBRAZIT KATALOG

 

Mimo ryze našeho výrobního sortimentu, nabízíme exklusivně i výrobky dalších zahraničních výrobců, jejichž precizní betonové obklady, dlažby a betonové zahradní prvky ucelují naši rozmanitou nabídku fasádních dekorativních prvků.  Tento sortiment doplňuje škálu obkladů VIKO v takové míře, že si v něm najde "svůj" obklad téměř každý případný zájemce. Přijeďte si vybrat fasádní kámen, dlažbu či vyvýšený záhon pro Váš dům do naší maloobchodní prodejny a vzorkovny v Bezně u Mladé Boleslavi nebo navštivte jednoho z našich mnoha prodejců ve vašem regionu.

 

NAVŠTIVTE VZORKOVNU

 

STAVEBNÍ DIVIZE BETONTVAR – VIKO

Léta působení na stavebním trhu, vyústilo v roce 2010 v založení stavební divize, která se zabývá především výstavbou atriových a pasivních bungalovů EKORD v nízkoenergetickém a pasivním standardu, se zaměřením na zdravé bydlení. Každý rok tak přibude několik spokojených zákazníků, kteří získali nadčasový dům navržený Ing. Marianem Grochem.

 

OBLOŽÍME VÁŠ DŮM

Vzhledem k tomu, že jsme dlouhá léta profesionálové na trhu betonových obkladů a máme i dlouholeté zkušenosti v oblasti stavebnictví, nabízíme vám i služby našich obkladačů - více informací k obkladačské práci od našich profesionálů naleznete na www.oblozime-dum.cz

 

TECHNOLOGIE VÝROBY OBKLADŮ

Obklady a dlažby nabízené naší firmou jsou vyráběny z kvalitního vibrovaného betonu. Technologie výroby forem, umožňuje vyrobit produkt s věrným lícním povrchem, velmi realisticky kopírující povrch přírodního materiálu a zaručující nízkou opakovatelnost jednotlivých prvků. Lícní plocha obkladů a dlažeb je navíc kompaktní, což oproti přírodním materiálům snižuje špinivost a zvyšuje životnost výrobku, mimo jiné i garantovanou mrazuvzdorností. Betonová směs je probarvována ve hmotě kvalitními anorganickými pigmenty a speciálními přísadami od renomovaných evropských výrobců, což zaručuje dlouhou životnost a barevnou stálost. Všechny obklady jsou určeny pro obkládání stěn exteriéru i interiéru.

 

…BUDETE PŘÍJEMNĚ PŘEKVAPENI JAK SNADNÁ JE PRÁCE S NÁMI NABÍZENÝMI PRODUKTY A JAKÝCH EFEKTŮ S NIMI LZE DOSÁHNOUT!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.