Firma vznikla v roce 1999 z ryze českého kapitálu. Za dobu své existence jsme si na stavebním trhu vybudovali jedno z předních míst mezi výrobci a prodejci fasádních obkladových materiálů, umělého kamene a betonových dlažeb. Úspěšně dodáváme umělý kámen a dlažby do široké sítě stavebnin a prodejen obkladů ve všech regionech České republiky. Firma rovněž exportuje své výrobky do zahraničí.

V roce 2005 jsme uzavřeli smlouvu o výhradním zastoupení firmy Bruk-Bet Sp.z.o.o., jednoho z předních polských výrobců betonového zboží, jejíž precizní betonové obklady a dlažby ucelují naši rozmanitou nabídku fasádních dekorativních prvků. V roce 2010 jsme pak rozšířili nabídku umělého kamene o výrobky slovenské firmy Krytex s.r.o., kterou výhradně zastupujeme na českém trhu. Pro rok 2016 jsme připravili další v ČR exklusivní novinky v sortimentu obkladů od polské firmy Stone Master SA. V současné době tak můžeme nabídnout zákazníkům nejširší výběr umělého kamene a fasádních obkladů na trhu a stále ho rozšiřujeme. Přijeďte si vybrat fasádní kámen či dlažbu pro Váš dům do naší maloobchodní prodejny a vzorkovny v Bezně u Mladé Boleslavi nebo navštivte jednoho z našich mnoha prodejců ve vašem regionu.

STAVEBNÍ DIVIZE BETONTVAR – VIKO

V roce 2008 jsme založili stavební divizi naší firmy, která se zabývá především výstavbou atriových a pasivních bungalovů EKORD v nízkoenergetickém a pasivním standardu se zaměřením na zdravé bydlení. Každý rok tak přibude několik spokojených zákazníků, kteří získali nadčasový dům navržený Ing. Marianem Grochem.

TECHNOLOGIE VÝROBY OBKLADŮ

Obklady a dlažby nabízené naší firmou jsou vyráběny z kvalitního vibrovaného betonu. Technologie výroby forem, umožňuje vyrobit produkt s věrným lícním povrchem, velmi realisticky kopírující povrch přírodního materiálu a zaručující nízkou opakovatelnost jednotlivých prvků. Lícní plocha obkladů a dlažeb je navíc kompaktní, což oproti přírodním materiálům snižuje špinivost a zvyšuje životnost výrobku, mimo jiné i garantovanou mrazuvzdorností. Betonová směs je probarvována ve hmotě kvalitními anorganickými pigmenty a speciálními přísadami od renomovaných evropských výrobců, což zaručuje dlouhou životnost a barevnou stálost. Všechny obklady jsou určeny pro obkládání stěn exteriéru i interiéru.

…budete příjemně překvapeni jak snadná je práce s námi nabízenými produkty a jakých efektů s nimi lze dosáhnout!

POSLEDNÍ ZPRÁVY